Anneler Günü için hem keyifli hem de konforlu bir hediye alternatifi: Salıncak

Anneleri en dinlendirecek hediye L’unica’dan

“Dış mekânda konforun ve şıklığın adresi L’unica, Anneler Günü için hem keyifli hem de konforlu bir hediye alternatifi sunuyor. Rope salıncak ile annelere günün tüm yorgunluğunu ve stresini unutturacak L’unica, şık tasarımıyla da bahçe, balkon veya teras keyfi yapmayı seven annelerin gönlünü fethedecek.”

Açık hava mekânlarına prestij katan L’unica, Anneler Günü’nde hepimiz için yeri başka olan annelerimiz için keyifli bir hediye alternatifi sunuyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonununda yer alan Rope salıncak ile bahçe, balkon veya teras keyfi yapmayı seven annelerin gönlünü fetheden L’unica, günün tüm yorgunluğunu ve stresini unutturmaya hazır. Annelerin hiç ayrılmak isteyemeyeceği konforlu bir oturum alanı sunan Rope salıncak, şık tasarımıyla da açık hava mekânlarına modern bir hava katacak.

Annenizin evinizin bahçesinde ya da balkonunda geçireceği zamanı daha keyifli hale getirecek Rope salıncağa, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir