Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue Kimler Kullanabilir?, Twitter Blue Nasıl Aktif Edilir?, Twitter Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?, Twitter Blue Nedir?, Detaylar yazımızda…

Aylık yeni abonelik sistemi olarak Twitter da kullanılmaya başlanan Twitter blue hesabınızın kişiselleştirilerek özel erişime açık hale getirilmesine ve paylaşımlarınızın daha kreatif olmasına imkan tanıyan uygulamadır. Twitter hesabınızın doğrulanmış olmasına ve twitter takipçi satın al paketiyle artması açısından kullanıcılara güven vermesine imkan sağlayan Twitter blue fiyatı 110 TL olarak herkesin alabileceği bir aboneliktir.

Güncellemeden önce mavi tik olarak aktif, tanınmış ve orijinal hesapların alabildiği onay rozeti olarak bilinmektedir. Ancak bu uygulama ile isteyen herkes aylık abonelik alarak mavi tik sahibi olabilecektir. Mavi tik kullanımının Twitter hesabınıza etkileri:

  • Hesabınızın doğrulanmış ve güvenilir olduğunu gösterir rozettir.
  • Paylaşımlarınızın içeriğine göre daha hızlı takipçi kazanmanızı sağlar.
  • Hesapların orijinal ve aktif olmasından dolayı pazarlama oranınızı yükseltir.
  • Kazanç sağlamak isteyen kullanıcıların daha çok tercih edilmesini sağlar.

Twitter önemli kişi ve hesapların mavi tik uygulaması sayesinde pazarlama, satış ve ürün tanıtımı gibi araçlar ile kazanç sağlamasına olanak tanımaktadır. Paylaşımlarınız için Sosyalgram internet adresinden twitch takipçi satın al paketini 99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilir beğeni ve takipçi sayınızı hızlıca artırabilirsiniz.

Twitter Blue Kimler Kullanabilir?

Gerçek hesap olduğuna dair profil resmi ve isminiz bulunmalıdır. Ayrıca son 30 gün içerisinde aktif kullanıcı olmanız gerekiyor. Bu şartları sağlayan kullanıcılar Twitter blue almak için başvuru yapabilirler.

Tanınırlık rozeti ve doğrulanmış hesap niteliği veren mavi tik ayrıca gönderilerine olan beğeni ve paylaşım sayılarını da artıracaktır. Etkileşim oranını artırmak isteyen kullanıcılar Twitter paneli bulunan Sosyalgram internet adresinden tiktok izlenme satın al ve takipçi, retweet, izlenme paketlerine ulaşabilir, ihtiyacı olan paketi avantajlı indirim ve hediyelerle satın alabilmektedir.

Twitter Blue Nasıl Aktif Edilir?

Profilinizden “Twitter.com” adresine tıklayıp “Twitter blue” butonunu seçin. Ayarlarınızı sağ üst kösede bulunan “etkin” butonuna giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Twitter Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Profilinizde yer alan ayarlar sekmesine girerek “hesap bilgileri” öğesini seçip “onaylanmış” butonunun içerisinde bulunan “onaylanma isteği” butonu ile talebinizi iletmeniz yeterlidir. Mavi tik başvurunu onaylandığında hesabınızın doğrulanmış olması takipçi ve etkileşimlerinizi artıracaktır. Ayrıca alternatif olarak takipçi, beğeni, izlenme ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz buy instagram automatic likes adresi ile avantajlı indirimlere de sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir