DemirDöküm’den çevre ve kullanıcı dostu yeni nesil yoğuşmalı kombi: VintomiX

DemirDöküm, ürün gamında yaptığı yeniliklerle tüketicilerin iklimlendirme alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. 2022 yılına yeni ürünleriyle hızlı bir şekilde giriş yapan DemirDöküm, şık tasarımlı, üstün sıcak su ve ısıtma performansına sahip yeni kombisi VintomiX’i satışa sundu. 

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki öncü markalarından DemirDöküm, kombi ürün gamını daha da genişleterek tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Yeni nesil DemirDöküm tasarım çizgileri ile tasarlanan, ErP Yönetmeliğine uygun bir şekilde üretilen VintomiX yoğuşmalı kombiler; 18/24 ve 24/28 kW kapasite seçenekleri ile farklı kullanım alanlarında en uygun çözümü sunuyor.

Kullanıcı dostu uygulamalarını ürün tasarımına da yansıtan DemirDöküm, VintomiX yoğuşmalı kombilerle; geniş LCD dijital ekranı, yeni nesil dokunmatik tuş takımı, modern ara yüzlü kontrol paneli ve anlaşılır yönlendirmeleriyle 7’den 70’e her tüketiciye hitap ediyor. Aynı zamanda Green Good Design tasarım ödülüne sahip olan VintomiX, kompakt boyutlarıyla ev dekorasyonlarına da uyum sağlıyor. Teknik özellikleriyle kullanıcısına kesintisiz bir sıcak su konforu sunan DemirDöküm’ün yeni ürünü; akıllı ısıtma sistemiyle yakıt tasarrufu, uzun ömürlü paslanmaz eşanjörüyle yüksek mevsimsel verimlilik ve 18/24 kW, 24/28 kW sıcak su kapasitesiyle fazla miktarda sıcak su alma imkânı sağlayarak yüksek sıcak su konforu sunuyor.

Tasarruf, konfor, tasarım ve güvenli kullanım özelliklerini aynı üründe sunan ve çevreye saygı değerinden ödün vermeden üretilen VintomiX’in öne çıkan diğer özellikleri ise şöyle:

Bütçe Dostu: A sınıfı ısıtma sistemi sayesinde sunduğu yüzde 93’e varan mevsimsel ısınma verimliliği ile doğal gaz tüketim oranını düşürüyor.

Uzaktan Yönetim İmkânı: DemirDöküm MiGO Akıllı Oda Termostatı ile akıllı telefon aracılığıyla istenilen yerden kontrol edilebiliyor, bu sayede yüksek konfor sağlıyor.

Çevre Dostu: ErP yönetmeliğine uygun VintomiX kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerleri sunuyor ve bu özelliği ile çevreyi korumaya destek oluyor.

Çift İşlemcili Ana Kart: VintomiX yoğuşmalı kombilerde bulunan çift işlemcili ana kart, iki kademeli kontrol mekanizması sayesinde yüksek güvenlikli kullanım imkânı sunuyor.

Hızlı Hava Tahliyesi: İlk tesisat dolumunda meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçmek ve istenmeyen havanın güvenli bölgelere ulaşmasını önlemek amacıyla etkili bir hava tahliye fonksiyonu bulunuyor.

Kolay Bakım: VintomiX, ödüllü tasarımı ile şık bir görünüm sunarken kolay bakım avantajı da sağlıyor. Özel tasarımı sayesinde sadece ön kapak açılarak cihazın tüm servis işlemleri tamamlanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir