ORKA Banyo’dan havanızı değiştirecek bir banyo, Milano!

Bütünsel tasarım yaklaşımını konforla buluşturan, yenilikçi üretim felsefesiyle fonksiyonel banyo mobilyaları geliştiren ORKA Banyo, 2023 tasarımlarından Milano ile dikkat çekici ve enerjik bir banyo deneyimi sunuyor.

ORKA Banyo’nun Rate koleksiyonu içinde yer alan yeni tasarımı Milano, banyonuzun ve sizin havanızı bir anda değiştirmeye hazır. Dikkat çekici, enerjinizi yükseltecek ve aynı seviyede tutacak bir görünüme sahip Milano, modüler bir gövde sistemi ve zengin depolama alanları ile banyolarda yerini almayı bekliyor.

Her ihtiyacı karşılıyor

Milano’nun gövde ve ön yüzeylerinde kullanılan renk stabilitesine sahip İtalyan boya, banyo mobilyasında hem pürüzsüz bir dokunuş sağlıyor hem de kaliteli bir görünüm kazandırıyor. UV özellikli boya, sararmalara ve çizilmelere karşı direnç gösteriyor.

Dayanıklı ve hijyen unsurlarına hitap eden mat beyaz akrilik lavabo, çekmece ve dolap kapaklarının açılmasında kolaylık sağlayan bas – aç ray ve menteşe sistemleri, Milano’nun en belirgin ve öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Deri kaplı çekmece içlerine sahip Milano, açık raflı alanında led ışık bulunuyor.

Neme ve toza dayanıklı ledli, rodajlı ve ekolojik olarak tasarlanmış üst aynası banyoya şıklık katıyor, ayna tasarımının bir parçası olan suya dayanıklı beyaz elektrostatik boyalı metal etajer bulunuyor. Milano’nun yeşil, mavi, gri, vizon, beyaz ve antrasit mat renk ve 100-120-140 cm ölçü alternatifleri bulunuyor.

Tüm Türkiye’de 450’den fazla satış noktası ile 10 milyon evde ve 87 ülkede tüketiciyle buluşan ORKA Banyo, yenilikçi üretim felsefesini yansıttığı 600’den fazla ürün çeşidiyle banyo mobilyası sektörüne öncülük ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir