L’unica’dan Babaları Özel Hissettirecek Hediye Alternatifleri

“Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij katan Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica, Babalar Günü’nde rahatına düşkün babalara alınabilecek hem şık hem de sıra dışı hediye seçenekleri sunuyor. Ürün yelpazesinde bulunan lounge ve sallanan koltuklarla üst düzey konfor vadeden L’unica, babalara günün stresini ve yorgunluğunu unutturmaya hazır.”

Dış mekânlarda adından sıkça söz ettiren bahçe mobilyaları markası L’unica, Babalar Günü’nde babalarına konfor ve rahatlık armağan etmek isteyenler için hem sıra dışı hem de şık hediye seçenekler sunuyor. Ürün yelpazesinde bulunan Roxas, Brizze, Cloud lounge ve Oscar, Flora, Banyan sallanan koltuklarla üst düzey konfor vadeden L’unica, babaların keyfine keyif katmaya hazır. Eşşiz tasarımları ve her türlü hava koşuluna dayanıklı yapılarıyla iç mekânın konforunu bahçe, balkon ve teras gibi açık havaya taşıyan L’unica lounge ve sallanan koltuklar, babaların vazgeçilmezi olacak.

Babaların açık havada oturarak kitap ya da gazete okuyabileceği, kahvesini yudumlayarak günün yorgunluğunu atabileceği ve kimseyle paylaşmak istemeyeceği L‘unica lounge ve sallanan koltuklara, markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir