Home office çalışan birine ne hediye alınır?

Evden çalışan biri için alınabilecek hediye seçenekleri neler olabilir?

 1. Kişiselleştirilmiş bir defter veya ajanda: Evden çalışanlar için organizasyon önemlidir. Kişiselleştirilmiş bir defter veya ajanda, işlerini planlamalarına, toplantılarını takip etmelerine ve notlarını tutmalarına yardımcı olabilir.
 2. Aydınlatma ürünleri: Evden çalışmada iyi bir aydınlatmanın önemi büyüktür. Çalışma masası için bir “masa lambası” veya genel olarak çalışma alanını aydınlatmak için ona lamba hediye edebilirsiniz.
 3. Çay veya kahve makinesi: Evden çalışanlar sık sık çay veya kahve içerler. Onlara evde kahve veya çay hazırlamalarını kolaylaştıracak bir kahve veya çay makinesi hediye edebilirsiniz.
 4. Ergonomik ofis sandalyesi: Uzun saatler boyunca oturarak çalışan evden çalışanlar için ergonomik bir ofis sandalyesi kullanmak oldukça önemlidir. Olası sırt ve boyun ağrılarını önlemeye yardımcı olabilir.
 5. Abonelik hizmetleri: Müzik veya film gibi abonelik hizmetleri, evden çalışanların stresini azaltmalarına ve iş dışında keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olabilir.
 6. Canlı saksı bitkisi: Bitkiler, ev ofisine canlılık ve doğal bir hava katmanın yanı sıra, havayı temizleyerek sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayabilir.
 7. Kitap veya e-kitap okuyucu: Evden çalışanlar iş saatleri dışında bir şeyler okuyarak streslerini bir nebze de olsa atmak isteyebilirler.

8 yorum yapılmış “Home office çalışan birine ne hediye alınır?

 1. Fileli çalışma koltuğu hediye alırım. Uzun süre koltukta, bilgisayarın başında vakit geçireceğini düşünürsek bel ve sırt ağrısı yaratmayacak kullanışlı bir koltuk olmalıdır.

 2. Evinden çalışan birine, sırt/bel minderi alınabilir. Ayrıca biraz uçuk bir şey olacak ama kum saati alınabilir.

 3. Masa lambası olabilir ya da çalışırken müzik dinlemeyi seviyorsa küçük masa üstü hoparlörlerden de alınabilir.

 4. Bardak altlığı ya da mousepad alınabilir. Hele bir de sevdiği türden desene sahip bulabilirseniz x10 kat güzel hediye olur bence 🙂

 5. Evden çalışanların tüm ihtiyaçlarının ellerinin altında olduğu düşünülebilir. Büyük ölçüde öyledir de. Ancak; illa ki eksikler vardır, kullanılmakta olanlar eskimiştir veya keşfedilmiş orijinal ürünlerle çalışma ortamına renk katılmak istenir.
  Home office bir çalışana alınabilecekler olarak ilk aklıma gelenler ; moka pot, french press, kupa/fincan, masa üstü organizer, banker lambası, çay makinesi, büro sandalyesi, ortopedik minder, eşofman, erkek ise röpdeşambır 😄, kadına sabahlık.
  Bunların yanı sıra; mevsimine göre evine salep, dondurma ya da mevsimsiz güzellik pizza👌🏻 göndermek gibi hoşluklar yapılabilir.

 6. Masa başı için ergonomik bir sandalye veya mousepad
  Dizüstü bilgisayar standı veya laptop soğutucu
  Akıllı telefon ya da tablet standı
  Wi-Fi hızlandırıcı veya sinyal güçlendirici
  Büyük ekran monitör
  Çalışma odası aydınlatması veya LED aydınlatma
  Beyaz yazı tahtası ve çeşitli renklerde tahta kalemleri

  Önemli olanın, kişinin çalışmasını kolaylaştıran veya verimliliğini arttıran bir hediye seçmek olduğunu unutmamak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir