Elektrikli Şömine Seçenekleri Koçtaş’ta

Havaların soğumaya başladığı bu günlerde şöminesini yakıp yaşam alanlarındaki güzel atmosferin tadını çıkarmak isteyenler çeşit çeşit elektrikli şömine seçeneklerine Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’den; elektrikli şömine hakkında bilinmesi gereken her şeye de Yaşayan Evler Blog’dan ulaşabilir.

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, evlerde şömine yakıyormuş hissi uyandıran onlarca çeşit elektrikli şömine seçeneği sunuyor.

Elektrikli şömineler LED ekranın çevresine konumlandırılmış fanlar sayesinde ortamın ısınmasını sağlıyor.  Elektrikli şömineler, kumanda yardımıyla uzaktan çalıştırılabilmesi, bakıma ihtiyaç duymaması, is kokusu ve baca sistemlerinin temizliği gibi sorunları ortadan kaldırması, kolay monte edilebilmesi ve kurulum maliyetinin geleneksel şöminelere göre daha az olması gibi pek çok avantaj sağlıyor.

Koçtaş uzmanları elektrikli şömine alırken öncelikle modele kara verilmesini tavsiye ediyor. Ayrıca duvara monte seçeneklerin tercih edilmesi durumunda duvarın ölçüsünün alınması da büyük önem taşıyor. Bağımsız ya da TV üniteli elektrikli şöminelerle de yaşam alanlarına rüstik ve modern bir atmosfer katmak mümkün… Metal-cam ya da metal-ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmiş elektrikli şömine seçenekleri arasından ev dekorasyonuna en uygun seçim yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir