DemirDöküm, ExaControl Select oda termostatını satışa sundu

Oda termostatlarında yeni bir dönemin kapısını aralayan DemirDöküm, kategorinin yeni üyesini satışa sundu.

Konfor ve tasarruf parmak ucunda

DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yenilikte hız kesmiyor. Oda termostatlarında yeni bir dönemin kapısını aralayan DemirDöküm, kategorinin yeni üyesini satışa sundu. Tüketicilerin günümüz ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ExaControl Select; sahip olduğu teknik özellikler, konforlu kullanımı ve sağladığı doğal gaz tasarrufu ile kombilerinden aldıkları verimi artırmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, kolay kombi kontrolüyle birlikte yüksek enerji verimliliğini tek bir cihazda buluşturdu. Oda termostatı alanında satışa sunduğu ürünlerle kullanıcısına yeni bir deneyim vadeden DemirDöküm, ExaControl Select’i satışa sundu. Kablolu oda termostatları kategorisinde yer alan yeni ürün, kolay kullanımlı ara yüzü ve üstün özellikleri ile kış aylarını daha sıcak, doğal gaz tasarrufunu ise üst düzeyde tutacak.

KOLAY KULLANIM, MAKSİMUM TASARRUF VE KONFOR BİR ARADA

Maksimum tasarruf hedefiyle DemirDöküm’ün ürün gamındaki yoğuşmalı kombilerle uyumlu olarak çalışan ExaControl Select oda termostatı ile yüksek verimlilik sadece bir tuşla sunuluyor. ExaControl Select, modülasyonlu kullanımı ile ortam ihtiyacına göre yönlendirmeler yaparak kusursuz sonuca ulaşılmasında önemli bir rol oynuyor. ExaControl Select oda termostatı sayesinde kombiler, çalıştırıldığı andan istenilen ortam sıcaklığına ulaşmasına kadar geçen sürede maksimum güç harcamaya ihtiyaç duymuyor. Bu sayede kombiyi hem açma hem de kapama esnasında harcanan enerjiden tasarruf sağlanıyor. Enerjinin akıllı kullanımı kombilerin daha uzun ömürlü olmasında etkili oluyor. ExaControl Select, kullanıcı dostu LCD ekranıyla kombi ayarlarının kolayca yapılmasını sağlıyor. Basit ve net kurulum menüsü kombi seçeneklerini tek tuşla sunuyor.

DEMİRDÖKÜM KOMBİLERİNİN TAMAMLAYICISI

En ideal ısı konforunu minimum enerji tüketimi ile sağlamak amacıyla geliştirilen ürün, DemirDöküm ürün gamında yer alan ademiX, vintomiX, İsomix, Nitromix, Atromix kombiler ile uyumlu çalışıyor. Yenilikçi vizyonunun yansımalarını ürünlerinde sunan DemirDöküm, tüketicisinin sesine kulak vererek tasarruf ve konforu bir arada sunduğu ExaControl Select oda termostatıyla yaşam alanlarına üst düzey konfor vadediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir