Creavit’in Ödüllü Çocuk Banyosu Ducky’den Yeni Renk Seçeneği

Çocukların istekleri ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Creavit’in A’ Design Award Ödüllü çocuk banyosu Ducky, sarı rengine alternatif olarak şimdi yeni mavi rengiyle de en değerlilerinizin istek ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Çocuklara özel olarak tasarlanan Ducky, renkli ve sevimli tasarımıyla en değerlilerinizin tuvalet eğitim sürecini keyifli hale getiriyor. Sahip olduğu köşesiz tasarımı ve yere düşme ihtimalini önleyen monoblok lavabosu ile yaşanabilecek kazaların önüne geçiyor ve çocuklarınız için güvenilir bir banyo deneyimi oluşturuyor.

Çocukları için keyifli alanlar yaratmak isteyen ebeveynlerin konutlarındaki ikinci banyolarında yer verdikleri Ducky çocuk banyo takımı; eğlenceli tasarımının yanı sıra güvenilir özellikleriyle anaokulları, kreşler ve ilkokullar gibi eğitim yapılarında, içerisinde çocuk banyoları da bulunan alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler gibi projelerde sıklıkla tercih ediliyor.

Creavit’in Ödüllü Çocuk Banyosu Ducky’den Yeni Renk Seçeneği

Çocuklarınıza banyoyu sevdirmeniz için eşsiz bir seçenek sunan Ducky, aynı zamanda sahip olduğu tasarım dünyasının prestijli ödüllerinden A’ Design Award ile de bu ödüle sahip olan ilk banyo takımı olma unvanını taşıyor.

Ducky çocuk banyosu hakkında daha detaylı bilgiye creavit.com.tr’den ve Creavit satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir